Need For Speed World

1.8.2.6

3.8

8

Ünlü Need For Speed'in online versiyonu

1.1M

Bu uygulamayı oyla

Birçoğumuz Need for Speed efsanesi ile onun farklı versiyonları ile çok fazla keyif aldık: Underground, Underground 2, Carbon, Most Wanted istenen, ... ve en son olarak Shift’te yollardaki aksiyonu birazcık kaçırdık.

Need for Speed World EA tarafından en güncel yarış tecrübesine verilen isimdir. Bu sefer, en ilginç özellik tamamen ücretsiz ve online olmasıdır.

Grafiklerin hala mükemmel olmasına ve senaryoların harikulade olmasına rağmen NFS’in yeni sürümü bizim ilgimizi online olması ile çekmektedir.

Need For Speed World’da yarışçınızın kendi profiline sahip olacaksınız. Bu dünya herkesin giriş yapıp yarışabileceği açık bir dünyadır. Tabi ki amacınız yarışları kazanmak ve herkesin arasından en iyisi olmaktır.

Sokaklarda yolunuzu açın, arabalarınız için güçlerinizi kazanın, kazandığınız para ile yeni bir araba alın, arkadaşlarınıza meydan okuyun...

Garaja girin ve arabanızın modifiye yapın çünkü araba modifiye dünyası da burada vardır.

Oyun kovalayacağınızı yoksa kovalanacağınızı seçebileceğiniz kovalama modunu da içeren birçok farklı oyun modu sunmaktadır.

Need For Speed World sokaklardaki bir sonraki büyük savaştır. Kendinizi hazırlayın, gazı kökleyin, bu sefer yarış internetin sokaklarında.
Notlar

Ücretsiz bir EA hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Uptodown X